صفحه اصلی > واحد بهداشت روان > با این بازی ها کمرویی کودکان را درمان کنید : 
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
لینک های مفید


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 169
 بازدید امروز : 59
 کل بازدید : 182023
 بازدیدکنندگان آنلاين : 15
 زمان بازدید : 0.9204
با این بازی ها کمرویی کودکان را درمان کنید :

با این بازی ها کمرویی کودکان را درمان کنید :

تئاتر خیالی : لباس های ویژه ای بپوشید و با فرزندتان یک نمایش را در مقابل تماشاچیان خیالی اجرا کنید. حتی میتوانید عروسک های او را بعنوان تماشاچیان در گوشه ای بچینید و برای آنها بازی و سخنرانی کنید یا برای عروسک ها روی صحنه ای خیالی ، آواز بخوانید.

معلم بازی : از فرزندتان بخواهید معلم شما شود و آنچه را که در کلاس یاد گرفته به شما یاد دهد. یا از او بخواهید به عروسک هایش که بچه های تنبلی هستند ، درس بدهد.

بازی مصاحبه : یک میکروفون خیالی جلوی فرزندتان بگیرید و با او مصاحبه کنید. نظر او را درباره رنگ لباسش ، آب و هوا ، غذای مورد علاقه اش و ... بپرسید و تا می توانید این مصاحبه را طولانی کنید.

ضبط صدا : با فرزندتان حرف بزنید یا کتاب بخوانید، میتوانید حتی نمایشنامه ای را اجرا کنید و در همین حال صدایتان را با تلفن همراه ضبط کنید و بعدا همرا با فرزندتان گوش کنید.

اجرای پانتومیم : یک کلمه یا مفهوم را انتخاب کنید و با اجرای پانتومیم سعی کنید آن را به دیگران بفهمانید. از کودکتان بخواهید با حرکت دست ها و بدن ، این مفهوم را انتقال دهد. با این کار ، او می آموزد که از بدنش برای برقراری ارتباط استفاده کند و مهارت های کافی را برای تقویت زبان بدن یاد می گیرد.

خاطره گویی : شب ها درجمع خانواده ، بجای آنکه هرکدام  مشغول گوشی تلفن همراه یا تلویزیون باشید ، به صحبت کردن با هم بپردازید. بهترین کار این است که خاطره بازی کنید. هرکدام یکی از خاطرات خوبتان را در جمع تعریف کنید یا اگر خاطره ای به ذهنتان نمیرسد ، مسابقه شعرخواندن یا قصه خوانی بگذرانید.

امتیازدهی
منو اصلی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
اوقات شرعی
اطلاعیـــــــه ها

تمام حقوق مادی و معنوی این پایگاه برای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران محفوظ بوده و نشر مطالب این پایگاه با ذکر منبع بلامانع می باشد .