منوی مرکز بهداشت
با این بازی ها کمرویی کودکان را درمان کنید :

با این بازی ها کمرویی کودکان را درمان کنید :

تئاتر خیالی : لباس های ویژه ای بپوشید و با فرزندتان یک نمایش را در مقابل تماشاچیان خیالی اجرا کنید. حتی میتوانید عروسک های او را بعنوان تماشاچیان در گوشه ای بچینید و برای آنها بازی و سخنرانی کنید یا برای عروسک ها روی صحنه ای خیالی ، آواز بخوانید.

معلم بازی : از فرزندتان بخواهید معلم شما شود و آنچه را که در کلاس یاد گرفته به شما یاد دهد. یا از او بخواهید به عروسک هایش که بچه های تنبلی هستند ، درس بدهد.

بازی مصاحبه : یک میکروفون خیالی جلوی فرزندتان بگیرید و با او مصاحبه کنید. نظر او را درباره رنگ لباسش ، آب و هوا ، غذای مورد علاقه اش و ... بپرسید و تا می توانید این مصاحبه را طولانی کنید.

ضبط صدا : با فرزندتان حرف بزنید یا کتاب بخوانید، میتوانید حتی نمایشنامه ای را اجرا کنید و در همین حال صدایتان را با تلفن همراه ضبط کنید و بعدا همرا با فرزندتان گوش کنید.

اجرای پانتومیم : یک کلمه یا مفهوم را انتخاب کنید و با اجرای پانتومیم سعی کنید آن را به دیگران بفهمانید. از کودکتان بخواهید با حرکت دست ها و بدن ، این مفهوم را انتقال دهد. با این کار ، او می آموزد که از بدنش برای برقراری ارتباط استفاده کند و مهارت های کافی را برای تقویت زبان بدن یاد می گیرد.

خاطره گویی : شب ها درجمع خانواده ، بجای آنکه هرکدام  مشغول گوشی تلفن همراه یا تلویزیون باشید ، به صحبت کردن با هم بپردازید. بهترین کار این است که خاطره بازی کنید. هرکدام یکی از خاطرات خوبتان را در جمع تعریف کنید یا اگر خاطره ای به ذهنتان نمیرسد ، مسابقه شعرخواندن یا قصه خوانی بگذرانید.

امتیازدهی
اطلاعیه ها «آرشیو اخبار»
اطلاعیه واگذاری خدمات عمومی شبکه بهداشت گچساران
نظرسنجی
خدمات مرکز بهداشت را چطور ارزیاب می کنید.

ضعیف
متوسط
خوب
عالی

مجتمع ادارات ،جنب اداره دارایی و فرمانداری ، مرکز بهداشت شهید علیزاده تلفن: 5825 - 3233 - 074
تمامی حقوق این سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان گچساران است . @2107
طراحی و توسعه در اداره ی فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج