منوی مرکز بهداشت
روابط عمومی

آقای ایازعلی عباسی

سمت :  روابط عمومی

تلفن : 09177420279


وظایف :»

   با توجه به گروه بندی صورت گرفته در سال 91 جهت مدیران روابط عمومی شبکه های بهداشت و درمان،  جلسات ماهانه توسط اعضای هر گروه به منظور تبادل افکار و ایده ها ، بررسی نظرات و ارایه راهکارها در جهت ارتقای هر چه بهتر سطح کیفی و پیشبرد اهداف روابط عمومی ها  برگزار گردد و ارایه گزارش جلسه به صورت ماهانه به  مدیریت ارسال گردد .

 

     بیان مشکلات درون گروه و سعی در حل و فصل آن.

تبصره : مدیران روابط عمومی هر گروه موظف هستند هر گونه مشکلات و مسایل کاری را که ممکن است در گروه پیش آید مطرح کرده و جهت انسجام و همبستگی بهتر بین افراد ، سعی در برطرف سازی آن داشته باشند.

 

   الزام شرکت در دوره ها و کلاسهای آموزشی  حضوری و غیر حضوری که توسط مدیریت روابط عمومی در زمینه فعالیت های مربوط به روابط عمومی ها برگزار می شود همراه با دریافت امتیاز و گواهینامه آموزشی جهت ارتقای سطح کیفی مدیران روابط عمومی ها.

 

   انجام بازدیدهای دوره ای از شبکه ها توسط اعضای گروه جهت آشنایی با مسایل و مشکلات روابط عمومی های شبکه ها.

 

  برگزاری جلسه با هر گروه توسط روابط عمومی دانشگاه طی زمان بندی مشخص در یکی از شبکه های بهداشت و درمان گروه مخاطب با انتخاب خود گروه.

 

 

    برقراری ارتباطات و تعامل با روابط عمومی های ادارات منطقه جهت استفاده از تجربیات سایر روابط عمومی ها ی شبکه ها.

 

    برگزاری جلسات درون سازمانی با مسوولان و کارمندان و برون سازمانی جهت ارتباط و تعامل بیشتر با مسوولین و پرسنل و ارایه گزارش آن به روابط عمومی مرکز.

 

 

    ایجاد ارتباط قوی با رسانه های ارتباط جمعی شهرستان محل خدمت به منظور انعکاس برنامه ها ، رخدادها و اخبار های مهم شبکه بهداشت و درمان در صدا و سیما و خبرگزاریهای استان.

 

همکاری مدیران روابط عمومی در ارسال مطالب مربوط به توانمندی های مراکز شبکه بهداشت و درمان محل خدمت خود

 

 بررسی روزنامه ها، نشریات و خبرگزاری های شهرستان محل خدمت به منظور آگاهی از اخبار حوزه سلامت و بهداشت شبکه و همچنین اخبار مربوطه که به روزنامه های استانی ارسال می گردد و تهیه بولتن خبری از تمامی رخدادهای مورد نظر و ارسال به صورت ماهانه به روابط عمومی دانشگاه.

  پاسخ دهی به مکاتبات صورت گرفته از طرف این مدیریت به منظور ارسال گزارش، عملکرد یا سایر نکات درخواستی در مدت زمان مشخص شده.

تهیه اخبار به روز و مهم ازمراکز بهداشتی تحت پوشش و ارسال به روابط عمومی دانشگاه جهت بارگزاری در  سایت  دانشگاه.

پوشش خبری و تصویری کامل از سفر وزیر محترم ، مسوولان ارشد وزارتخانه، اعضای محترم هیات رییسه و مسوولان دانشگاه و ارسال به موقع و فوری به روابط عمومی دانشگاه (در همان روز ) جهت انعکاس و اطلاع رسانی توسط این مدیریت


بارگزاری اخبار مهم آن شبکه در صفحه روابط عمومی در نظر گرفته، توسط این مدیریت در سایت دانشگاه طبق اصول و ضوابط در نظر گرفته شده در صفحه اصلی سایت روابط عمومی دانشگاه

 

* گفتنی است همه بندهای فوق می بایست با هماهنگی ریاست محترم شبکه صورت گیرد همچنین لازم به یادآوری است هرگونه تغییرات دربند های این دستور کار از طریق مکاتبه به حضور شما عزیران رسیده خواهد شد .


اطلاعیه ها «آرشیو اخبار»
اطلاعیه واگذاری خدمات عمومی شبکه بهداشت گچساران
نظرسنجی
خدمات مرکز بهداشت را چطور ارزیاب می کنید.

ضعیف
متوسط
خوب
عالی

مجتمع ادارات ،جنب اداره دارایی و فرمانداری ، مرکز بهداشت شهید علیزاده تلفن: 5825 - 3233 - 074
تمامی حقوق این سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان گچساران است . @2107
طراحی و توسعه در اداره ی فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج