منوی مرکز بهداشت
اخبار > برگزاری میزگرد بررسی علل اعتیاد و خودکشی در شبکه بهداشت و درمان گچساران +عکس


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری میزگرد بررسی علل اعتیاد و خودکشی در شبکه بهداشت و درمان گچساران +عکس

میزگرد بررسی علل اعتیاد و خودکشی با حضور امام جمعه شهرستان گچساران و اساتید عضو هیئت علمی دانشگاه در شبکه بهداشت و درمان گچساران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گچساران، سرپرست شبکه اظهار داشت: به منظور هم اندیشی و آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به جامعه و خانواده ها از معضل روزافزون اعتیاد و خودکشی در جامعه میزگرد بررسی علل اعتیاد و خودکشی در شبکه بهداشت و درمان گچساران برگزار شد.

دکتر سهراب صیدی افزود: دراین رابطه از اساتید عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و علوم پزشکی یاسوج دعوت بعمل امد تا با بررسی علل وقوع این معضل اجتماعی به بحث و تبادل نظر و ارائه راهکار بپردازند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران عنوان کرد: با دعوت از حاج اقا حجازی امام جمعه شهرستان گچساران جهت شرکت در این میزگرد، وی بررسی موضوع علل خودکشی و اعتیاد را از منظر قران و احادیث اسلامی بیان کردند.

همچنین دکتر نیک بخش حبیبی؛ دکترای مدیریت استراتژیک دانشگاه تهران، دکترشیر علی خرامین؛ دکترای روان شناسی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر احد فاضلی؛ متخصص روان شناسی شبکه بهداشت و درمان گچساران و فریدون پیرایش؛ کارشناس ارشد روانشناسی بالینی شبکه بهداشت گچساران از دیدگاه علمی موضوع علل خودکشی و اعتیاد را بررسی و تحلیل تمودند.

به گزارش وب دا؛ در این میزگرد مسئولین ادارات، نهادها، سازمان ها و کارشناسان انها نیز حضور داشته و با طرح سئوالات جلسه را پیگیری کردند.  

 


١٤:٥٥ - دوشنبه ٧ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٢٧٣    /    تعداد نمایش : ١٥٢


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

اطلاعیه ها «آرشیو اخبار»
اطلاعیه واگذاری خدمات عمومی شبکه بهداشت گچساران
نظرسنجی
خدمات مرکز بهداشت را چطور ارزیاب می کنید.

ضعیف
متوسط
خوب
عالی

مجتمع ادارات ،جنب اداره دارایی و فرمانداری ، مرکز بهداشت شهید علیزاده تلفن: 5825 - 3233 - 074
تمامی حقوق این سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان گچساران است . @2107
طراحی و توسعه در اداره ی فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه علوم پزشکی یاسوج